Bezpłatny pomiar
71 372 95 36 | 509 023 296 | sprzedaz@wimarol.pl
WIMAROL - Rolety - Moskitiery - Żaluzje - Plisy » Oferta/Produkty » Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to zasłony okienne wykonane z tkaniny, dające niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem oraz zapewniające prywatność. 

Występują w różnych wersjach i montuje się je na różne sposoby. Mogą być bardzo uproszczone (sam materiał zasłanijący szybę), a także mogą być rozbudowane i wyposażone w eleganckie kasety, osłaniające materiał oraz podtrzymujące go prowadnice boczne.

Obcenie najpopularniejsze rozwiązania to rolety materiałowe Dzień Noc oraz Gładkie.


Rolety "Dzień-Noc" to podwójny materiał nawinięty na rolkę, na którym są umieszczone, naprzemiennie, paski jednolitego materiału oraz paski wykonane z siateczki. Regulując koralikiem położenie pasków, można całkowicie przesłonić szybę (paski tworzą jednolitą strukturę) lub można przepuścić światło przez siateczki. Roletę można również całkowicie podnieść i odsłonić szybę.

 

Rolety Gładkie to jednolity materiał, który zasłania okno (szybę). Materiał może zasłaniać wnętrze pomieszczenia przed widokiem na zewnątrz, ale jednocześnie może przepuszczać światło lub może być całkowicie nieprzepuszczający światła (ciemno w pomieszczeniu po opuszczeniu rolety).

Dodatkowo materiał może być wyposażony (od strony zewnętrznej szyby) w specjalną srebrzystą powłokę odbijającą światło słoneczne, aby pomieszczenie mniej się nagrzewało.


Firma WIMAROL z Wrocławia zapewnia bezpłatny i niezobowiązujący pomiar i doradztwo u klienta. Klient, na miejscu, u siebie w domu, może wybrać kolory materiałów i zasięgnąć fachowej opinii.