Zapraszamy do współpracy
71 372 95 36 | 509 023 296 | sprzedaz@wimarol.pl
WIMAROL - Rolety Moskitiery Żaluzje Plisy » Oferta/Produkty » Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to zasłony okienne wykonane z tkaniny, dające niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem oraz zapewniające prywatność.

Rolety można montować bezpośrednio na oknie, ścianie lub suficie. Występują wersje w aluminowych kasetach ochronnych i z prowadnicami, jak również bez.

Obcenie najpopularniejsze rozwiązania to rolety:

DZIEŃ-NOC

oraz

GŁADKIE


Rolety "Dzień-Noc" to podwójny materiał nawinięty na rolkę, na którym są umieszczone, naprzemiennie, paski jednolitego materiału oraz paski wykonane z siateczki. Regulując koralikiem położenie pasków, można całkowicie przesłonić szybę (paski tworzą jednolitą strukturę) lub można przepuścić światło przez siateczki. Roletę można również całkowice podnieść i odsłonić szybę.

Rolety materiałowe GŁADKIE to jednolity materiał, który zasłania okno (szybę). Materiał może zasłaniać okno, ale jednocześnie przepuszczać światło lub może być całkowicie nieprzepuszcajacy światła (ciemno w pomieszczeniu po opuszczeniu rolety). Dodatkowo materiał może być wyposażony (od strony zewnętrznej szyby) w specjalną srebrzystą powłokę odbijającą światło słoneczne, aby pomieszczenie mniej się nagrzewało.


Rolety gładkie, na specjalne zamówienie, mogą być wyprodukowane jako dowolny obraz lub zdjęcie. Więcej na Foto-rolety drukowane.

Rolety Dzień-Noc

Modne i nowoczesne rolety z podwójnym materiałem.

Foto-rolety drukowane

Dowolny obraz lub zdjęcie na oknie.

Systemy montażu rolet

Rolety można wykonać i zamontować jako system:

1) Mini (montaż na skrzydle okna;sam materiał, bez kasety maskującej i bez prowadnic)

 

2) Uniwirol (najczęściej stosowany;montaż na skrzydle okna; w kasecie maskującej materiał i z prowadnicami płaskimi po bokach)

 

3) Integra (montaż na skrzydle okna; w  kasecie maskującej materiał i z prowadnicami przestrzennymi po bokach, gdy np. występują tzw. szprosy lub słupki dzielące skrzydło okienne)

 

4) Klasyk (mocowanie do ściany lub sufitu; zasłania światło całego otworu okiennego lub drzwiowego; bez kasety maskującej materiał i bez prowadnic).

 

5) Luiza (mocowanie do ściany lub sufitu; zasłania światło całego otworu okiennego lub drzwiowego; w kasecie maskującej materiał, co sprawia, że jest bardziej eleganckie od Klasyka)