Zapraszamy do współpracy
71 372 95 36 | 509 023 296 | sprzedaz@wimarol.pl
WIMAROL - Rolety Moskitiery Żaluzje Plisy » Oferta/Produkty » Plisy

Plisy

Plisy są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu pasują do prawie każdego typu ramy okiennej. To praktycznie jedyne rozwiązanie przeznaczone do okien o nietypowych kształtach np. trójkątów, półokręgów, okręgów i trapezów. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia jego dowolnego fragmentu , co jest szczególnie cenione przez niektórych użytkowników.

Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzują się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala dopasować plisę do każdego wnętrza. 

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z oferowanymi przez nas modelami żaluzji plisowanych. Dostępne tkaniny można natomiast obejrzeć po rozwinięciu lewego menu w zakładce "żaluzje plisowane".

Plisy do okien dachowych

Plisy są jednym z najpraktyczniejszych rozwiązań do zasłaniania okien dachowych. Plisa zamontowana do okna dachowego daje możliwość: całkowitego zasłonięcia okna, częściowego zasłonięcia okna od dołu lub góry, częściowego zasłonięcia dowolnego kawałka okna a tym samym regulacji ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Dodatkowe prowadzenie na żyłkach przytrzymuje żaluzję blisko szyby. 

Specyfikacja żaluzji plisowanej do okien dachowych:

kolory belki dolnej i górnej: biały,srebrny, beż, brąz i złoty dąb 

minimalna szerokość: 20cm

maksymalna szerokość: 140cm

maksymalna wysokość:150cm

Plisy o niestandardowym kształcie

Plisa jest jedynym systemem osłonowym który można zastosować do okien o nietypowych kształtach np. trapez, trójkąt, okrąg itp. Montaż odbywa się na listwę przyszybową dzięki czemu plisa może się swobodnie poruszać zachodząc delikatnie na ramę okienną i niwelując prześwity.

Do wykonania plisy w kształcie niestandardowym konieczne jest wykonanie szablonu dzięki któremu będzie można ocenić czy nie ma żadnych przeciwskazań dla zastosowania plisy!!!