PPUH WIMAROL Spółka Jawna

ul. Swojczycka 1, 51-501 Wrocław, tel. 71/372 95 36, fax. 71/372 95 30,sprzedaz@wimarol.pl

tel. kom: rolety 509 023 296, cięcie strumieniem wodnym 501 257 944

Slide 1 jFlow Plus

ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje pionowe to rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim do biur i lokali użyteczności publicznej. Dają one możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni poprzez jej podział. 

Slide 1 jFlow Plus

ŻALUZJE POZIOME

Znane od lat żaluzje poziome wciąż cieszą się ogromną popularnością. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że w optymalny sposób łączą walory użytkowe z przystępną ceną.

Slide 1 jFlow Plus

MOSKITIERY

Moskitiery są najlepszym sposobem zabezpieczenia pomieszczeń przed natrętnymi owadami i insektami. Dla niektórych osób, jak dzieci lub alergicy, to kwestia nie tylko komfortu, lecz również bezpieczeństwa.

 

Slide 1 jFlow Plus

Plisy (harmonijka)

Rolety plisowane (harmonijki) są bardzo eleganckie i pozwalają zasłaniać dowolną część powierzchni okna, zależnie od potrzeb (np. od dołu do połowy okna lub od góry do połowy okna).

Slide 1 jFlow Plus

Rolety Materiałowe (gładkie)

Mnóstwo wzorów i kolorów, materiały o rozmaitych grubościach, fakturach i stopniu przepuszczalności światła.

Slide 1 jFlow Plus

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne gwarantują bezpieczeństwo, pełny komfort termiczny i akustyczny oraz prywatność. Za sprawą tych zalet są coraz częściej spotykanym elementem wykończeniowym domów, mieszkań i biur.

Slide 1 jFlow Plus

BRAMY gaeażowe

Każdy garaż powinien być pomieszczeniem zarówno bezpiecznym, jak  i funkcjonalnym. Nie bez znaczenia jest także estetyczny wygląd.  Warunkiem jest odpowiednia brama garażowa. 

UWAGA!!!

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH 8.00-17.00


Jeżeli mieszkasz na terenie Wrocławia i chciałbyś zamówić bezpłatny pomiar i wycenę skontaktuj się nami! Nasz przedstawiciel przyjedzie na pomiar zaopatrzony w potrzebne wzorniki tak aby w czasie pomiaru można było obejrzenia oraz wybrania materiału najbardziej pasującego do wystroju!!!

Kolory żaluzji

Sosna

Klon

Jasny Brąz

Czarny

Szary

Biały

Złoty Dąb

Mahoń

Zielony

Kremowy

Różany

Wenge

Niebieski